Издательство Онлайн

skype: bookexpert info@bookexpert.org

Україна-Європа

Антология, Олександр Красовицький

Україна-Європа

Рік тому, коли Видавництво «Фоліо» презентувало на Львівському Форумі Видавців антологію «Україна очима письменників», ми оголосили про наступний проект – антологію «Україна-Європа». Ми жили в зовсім іншій країні, ніж живемо зараз. За цей рік країна пройшла нескінченно довгий шлях – від досить ситої і стабільної авторитарної держави з негативним економічним прогнозом, що поступово віддаляється від усе ще очікуваного європейського шляху, до країни, яка пережила тримісячну мирну революцію з трагічним, але переможним фіналом, втрату частини своєї території, піврічну війну на Сході, яка стала частиною плати за те, що народ відстояв європейський вектор. Зараз у нас абсолютно інша країна. Й інший народ.

Письменники, твори яких увійшли до антології, визначають обличчя нашої літератури. І це обличчя повернуто до Європи. В оповіданнях та уривках з іще не виданих романів – тема європейського минулого та майбутнього України. Тут же і трагічна сучасність – в антології є і складні міжнаціональні стосунки на території нашої країни, і тема Майдана, і навіть збитий Боїнг.

125.00 руб. 

Читать фрагмент 

Купить книгу


Политика конфиденциальности
Сайт BookExpert гарантирует своим Клиентам информационную безопасность.
При регистрации на сайте или добавлении комментария пользователь указывает следующую информацию: имя (логин), пароль для доступа к сайту и адрес электронной почты. Эти данные используются исключительно для идентификации посетителя на сайте.
Мы не собираем и не храним такие личные данные, такие как ФИО, информация о городе проживания, номере телефона и другую информацию, позволяющую идентифицировать личность пользователя и его местонахождение.
BookExpert обязуется не разглашать полученную от посетителей информацию.
BookExpert не несет ответственности за сведения, предоставленные посетителем на сайте в общедоступной форме.

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

WP-SpamFree by Pole Position Marketing